ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry
+48721838394
biuro@gliwicka35.com

GLIWICKA 35
Tarnowskie Góry

Prawo, podatki, nieruchomości – w jednym mieście, w jednym miejscu

Informacje o biurowcu

Lokalizacja

Nasz biurowiec mieści się w Tarnowskich Górach przy ul. Gliwickiej 35. Budynek zlokalizowany jest u zbiegu ulic Gliwickiej, Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Legionów, bezpośrednio przy rondzie NSZZ „Solidarność”, które jednocześnie stanowi doskonały punkt orientacyjny. Dzięki takiemu dogodnemu umiejscowieniu dojazd do obiektu jest bardzo łatwy zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji publicznej.

Poważnym atutem obiektu jest jego umiejscowienie nieco z dala od ścisłego, zatłoczonego centrum miasta (do rynku jest ok. 200m). Z punktu widzenia najemców naszego biurowca oraz odwiedzających ich klientów korzystna jest także dostępność licznych miejsc parkingowych, jak i sąsiedztwo przystanków autobusowych.

 

Opis budynku

Gliwicka 35, to nowoczesny, atrakcyjny, a przez to charakterystyczny i zwracający uwagę, świeżo wyremontowany, 5 kondygnacyjny budynek biurowy, znajdujący się niemal w centrum miasta (około 200m od tarnogórskiego rynku).

Gruntowną modernizacją objęta została nie tylko fasada budynku, ale także pomieszczenia biurowe i korytarze. Dzięki tym zabiegom budynek stanowi przyjazne miejsce pracy, wyposażony został także w szereg udogodnień dla osób niepełnosprawnych, posiada nowoczesną windę, szerokie korytarze i schody.

Informacja o firmach mieszczących się w biurowcu znajduje się na zewnątrz budynku i ma postać totemu, eksponującego nazwy i znaki firmowe (logotypy) mieszczących się w budynku podmiotów, co dodatkowo podkreśla użytkowe walory naszego biurowca.

Na parterze znajduje się recepcja, a obiekt i jego okolice objęte są całodobowym monitoringiem.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wynajmem pomieszczeń biurowych – zapraszamy do kontaktu z nami!

UWAGA Oszustwo !
Marketplace Lux Meble  to oszustwo, zgłoszone na policję. 
Nie ma i nie było sprzedaży mebli pod naszym adresem.
Zadzwoń!