ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry
+48721838394
biuro@gliwicka35.com

GLIWICKA 35
Tarnowskie Góry

Prawo, podatki, nieruchomości – w jednym mieście, w jednym miejscu

Firmy w biurowcu

DORADCA PODATKOWY,  BIURO RACHUNKOWE

Biuro Rachunkowe
DEBET sp. z o.o.

Biuro świadczy usługi doradcze, księgowe i kadrowo-płacowe dla ponad 550 firm, zarówno polskich jak i zagranicznych, wśród których 30% podmiotów – to duże przedsiębiorstwa z Tarnowskich Gór, Bytomia i okolic.
www.debet-tg.pl

RADCOWIE PRAWNI, ADWOKAT

Kancelaria Radcy Prawnego „VIS LEGIS” r. pr. Jacek Sznajder

Kancelaria świadczy usługi zarówno na rzecz klientów krajowych, jak i zagranicznych, oferując – stosownie do potrzeb klientów – zarówno stałą obsługę prawną, jak i pomoc przy konkretnych przedsięwzięciach. Dążąc do zagwarantowania klientom kompleksowej obsługi również pod względem podatkowym, nawiązano ścisłą współpracę z biurem rachunkowym.

www.vis-legis.pl

NOTARIUSZ

Kancelaria Notarialna Jacek Wieczorek

Kancelaria Notarialna Jacka Wieczorka łączy tradycyjną rzetelność zawodu notariusza z nowoczesną obsługą Klientów powierzających jej swoje sprawy. Zgodnie z ustawą Prawo o notariacie notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych) i w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego.

www.notariusz-tarnowskiegory.pl

TG NIERUCHOMOŚCI, UBEZPIECZENIA

ZUZANPOL TG Nieruchomości

ZUZANPOL to firma rodzinna, zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, wyceną nieruchomości, ubezpieczeniami nieprzerwanie od 1990 roku. Pracownicy biura to wykwalifikowana kadra posiadająca licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, która gwarantuje bezpieczeństwo i profesjonalny przebieg przeprowadzonych transakcji.

www.zuzanpol.pl

GEODEZJA

Geodeta Olaf Hazelbusz

Specjalizujemy się w świadczeniu usług geodezyjno – kartograficznych na Śląsku. Jesteśmy zespołem doświadczonych i rzetelnych geodetów z Gliwic i Tarnowskich Gór.Posiadamy wysokie kwalifikacje oraz niezbędne uprawnienia do prowadzenia kompleksowej obsługi geodezyjnej firm i Klientów indywidualnych.
Wykonujemy:
Pomiary i mapy do celów projektowych
Tyczenie, inwentaryzacja obiektów naziemnych i podziemnych
Przygotowanie materiałów do celów prawnych
Przygotowanie dokumentacji geodezyjnej do obrotu nieruchomości

www.wektor-geodezja.com

A może chcesz wynająć salę konferencyjną?

Zapraszamy firmy szkoleniowe do wynajmu nowo otwartych sal szkoleniowo – konferencyjnych.
Posiadamy trzy sale szkoleniowe, przeznaczone dla ok. 15 – 20 osób.

Sale konferencyjne wyposażone w najnowszy sprzęt potrzebny do prowadzenia profesjonalnych szkoleń.

zobacz więcej

Wirtualne biuro? Proszę uprzejmie.

Jesteśmy pierwszym w Tarnowskich Górach Biurem Wirtualnym, które przyjmuje od osób prowadzących działalność codzienne obowiązki związane z obsługą biura.

Oferta nasza skierowana jest dla małych i nowo powstałych firm z terenu powiatu tarnogórskiego jak również firm działających na terenie całego kraju, a chcących mieć siedzibę w naszym mieście.

zobacz więcej

Biuro na godziny? Nie ma problemu!

Oferujemy możliwość wynajmu biura/gabinetu na godziny/dni/pakiety. Zapraszamy do skorzystania z nowej, przyjaznej i opłacalnej dla firm formy pracy.

zobacz więcej

UWAGA Oszustwo !
Marketplace Lux Meble  to oszustwo, zgłoszone na policję. 
Nie ma i nie było sprzedaży mebli pod naszym adresem.
Zadzwoń!